نقل قول: کابل – ایرنا – رهبر نهضت اسلامی افغانستان گفت:رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در هدایت ،پیروزی ،بقا و تداوم انقلاب اسلامی ایران دارد. به گزارش ایرنا، مولوی «محمدمختار مفلح» امروز (سه شننبه) در آستانه چهل و  سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت مردم […]

نقل قول: کابل – ایرنا – رهبر نهضت اسلامی افغانستان گفت:رهبری حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در هدایت ،پیروزی ،بقا و تداوم انقلاب اسلامی ایران دارد.

به گزارش ایرنا، مولوی «محمدمختار مفلح» امروز (سه شننبه) در آستانه چهل و  سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت مردم ایران با رهبری امام راحل توانستند به حکومت ستم شاهی که از سوی استکبار جهانی حمایت می شد پیروز شوند و استقلال و آزادی را برای کشورشان به  ارمغان بیاورند.

وی اظهار داشت حاکمیت آموزه های دینی و حکومت دینی  از مهمترین خواسته های مردم  ایران  بود که در شعارها و بیانیه های مختلف در تظاهرات عنوان می شد.

این  فعال سیاسی افغان با اشاره به توطئه های مختلف از سوی استکبار جهانی برای شکست انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد مردم ایران با هدایت حکیمانه رهبری توانستند از همه این توطئه ها سربلند بیرون بیایند.

وی خاطرنشان  کرد تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ایران هرچند مشکلاتی را برای  دولت و مردم ایجاد کرد ولی در برابر اراده آهنین مردم برای دفاع از انقلاب کاری از پیش نبرد.