در حمله بامداد امروز چهارشنبه اشغالگران اسرائیلی به نابلس یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ده ها صهیونیست اشغالگران از جمله شماری از اعضای کنست رژیم صهیونیستی با همراهی شمار زیادی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه بامداد امروز به منظور برگزاری مناسک […]

در حمله بامداد امروز چهارشنبه اشغالگران اسرائیلی به نابلس یک فلسطینی به شهادت رسیده و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، ده ها صهیونیست اشغالگران از جمله شماری از اعضای کنست رژیم صهیونیستی با همراهی شمار زیادی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی از ساعات اولیه بامداد امروز به منظور برگزاری مناسک تلمودی به آراگاه حضرت یوسف (ع) در شرق نابلس یورش بردند.
در پی یورش صهیونیست ها به نابلس، مبارزان مقاومت فلسطین با آنان به مقابله پرداختند.
گروه مقاومت «عرین الاسود» طی بیانیه‌ای اعلام کرد که مبارزان فلسطینی بامداد امروز چهارشنبه پس از یورش اشغالگران اسرائیلی به شرق نابلس، با آن‌ها وارد درگیری مسلحانه شدیدی شدند.
در این درگیری، یک مبارز فلسطینی به اسم مهدی حشاش به شهادت رسیده و ۳ نفر دیگر زخمی شدند.

۱۳ عملیات مقاومتی و هلاکت یک صهیونیست در ۲۴ ساعت گذشته

عملیات های مقاومتی فلسطینیان در ۲۴ ساعت گذشته همچنان رو به افزایش بوده است.
مرکز داده های فلسطینی “معطی” طی گزارشی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ عملیات مقاومتی علیه اشغالگران اسرائیلی در کرانه باختری و قدس اشغالی به وقوع پیوسته است.
بر اساس این گزارش، در ۲۴ ساعت گذشته یک عملیات تیراندازی به وقوع پیوسته و فلسطینیان چندین مرتبه با حملات شهرک نشینان اشغالگر مقابله کردند و چند مرتبه هم خودروهای آنان را مورد حمله قرار دادند.
در همین حال، ارتش رژیم صهیونیستی نیز از هلاکت یک صهیونیست در کرانه باختری خبر داد.
در بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی آمده است که این شهرک نشین اشغالگر دو هفته پیش در عملیات تیراندازی در روستای الفندق در مجاورت قلقیلیه زخمی شده بود که در نهایت روز گذشته بر اثر شدت جراحات وارده به هلاکت رسید.
این عملیات توسط یونس هیلان از ساکنان روستای حجه انجام شد. او دانشجوی مهندسی دانشگاه ملی نجاح است.
در ۲۴ ساعت اخیر ۶ مورد درگیری هم بین فلسطینیان و صهیونیست ها در کرانه باختری گزارش شده است.
فلسطینیان یک مرتبه هم در مسیر صهیونیست ها بمب دست ساز منفجر کردند.