به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس به نقل از خبرگزاری فارس، مخاطبان فارس من طی ثبت پویش‌های مختلف برای برخورد با آشوبگران و اغتشاشگران، همچنین پایان مماشات با برهم‌زنندگان امنیت ملی که حاصل آن خسارت‌های فراوان برای مردم بوده‌است، با بیش از ۸۵۰ هزار امضا خواهان اتمام مدارا با آنها شده‌اند. این مخاطبان پس […]

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس به نقل از خبرگزاری فارس، مخاطبان فارس من طی ثبت پویش‌های مختلف برای برخورد با آشوبگران و اغتشاشگران، همچنین پایان مماشات با برهم‌زنندگان امنیت ملی که حاصل آن خسارت‌های فراوان برای مردم بوده‌است، با بیش از ۸۵۰ هزار امضا خواهان اتمام مدارا با آنها شده‌اند.

این مخاطبان پس از واقعه‌های تروریستی در «شیراز»، «اصفهان» و «ایذه» خواستار اشد مجازات برای آشوبگران و لیدرهایی که زمینه این حوادث تروریستی را فراهم کرده‌اند، شده‌اند. 

۱۳ شهید شاهچراغ، شهادت کودک ۱۰ ساله ایذه‌ای «کیان پیرفلک» و شهادت چندین بسیجی و طلبه بدست اغتشاشگران و تروریست‌ها تنها گوشه‌ای از وقایع تأسف بر‌انگیزی است که آشوبگران با برهم‌زدن امنیت ملی و بهم زدن آرامش و امنیت در خیابان‌ها و مراکز عمومی سبب‌ساز و عامل آن بوده‌اند.

سردبیر پویش هایی همچون «پایان مماشات با عاملان ناامنی و اغتشاشگران»،«حمله تروریستی به مردم ایذه را بدون پاسخ نگذارید»، «درخواست برخورد جدی با قانون‌شکنان» و«با مخلان امنیت و آموزش دانشگاه‌ شریف برخورد شود» تنها بخشی از درخواست‌های مردم است که خواستار برگشت آرامش به زندگی و جامعه خود شده‌اند.