مرکز داده‌های فلسطینی “معطی” در گزارشی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ عملیات مقاومتی در کرانه باختری و قدس اشغالی به وقوع پیوسته است.به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس به نقل از منابع محلی، در این گزارش آمده که در ۲۴ ساعت اخیر، ۵ عملیات تیراندازی علیه نظامیان اشغالگر اسرائیلی در کرانه […]

مرکز داده‌های فلسطینی “معطی” در گزارشی اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ عملیات مقاومتی در کرانه باختری و قدس اشغالی به وقوع پیوسته است.
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس به نقل از منابع محلی، در این گزارش آمده که در ۲۴ ساعت اخیر، ۵ عملیات تیراندازی علیه نظامیان اشغالگر اسرائیلی در کرانه باختری به وقوع پیوسته و فلسطینیان در چندین نقطه با صهیونیست‌ها درگیر شدند که طی آن یک نظامی اسرائیلی زخمی شده است.
این نظامی اسرائیلی در جریان درگیری‌های اردوگاه العروب در الخلیل هدف سنگ‌پرانی فلسطینیان قرار گرفت و مجروح شد.
جوانان فلسطینی ۴ مرتبه هم اقدام به پرتاب کوکتول مولوتف به سمت نظامیان اشغالگر اسرائیلی کردند.

بازداشت ۲۲ فلسطینی در حمله صهیونیست‌ها به کرانه باختری

نظامیان اشغالگر اسرائیلی بامداد امروز سه شنبه به مناطق مختلف کرانه باختری یورش برده و دست به بازداشت گسترده فلسطینیان زدند.
نظامیان اشغالگر اسرائیلی در حمله بامداد امروز به کرانه باختری دست کم ۲۲ فلسطینی را بازداشت کردند.
شمار زیادی از بازداشت شدگان جرو اسرای آزاده هستند.
کانون اصلی حملات صهیونیست ها شهرک سلواد در شرق رام الله، روستای دیر ابو مشعل، شهرک برقا در شرق رام الله، اردوگاه بلاطه، طولکرم و قدس اشغالی بود.

شهرک‌نشینان اشغالگر باغات زیتون فلسطینیان را به آتش کشیدند

شهرک نشینان اشغالگر یهودی باغات زیتون فلسطینیان را در روستای رامین در شرق طولکرم به آتش کشیدند.
ساکنان روستای رامین اعلام کردند که شهرک نشینان اشغالگر علاوه بر آتش زدن باغات زیتون آن ها، بر روی دیوارهای یکی از منازل شعارهایی نژادپرستانه علیه فلسطینیان نوشتند.
صهیونیست ها همچنین خودروهای فلسطینیان را هم در این منطقه مورد حمله قرار داده و خسارت سنگینی به آن ها وارد کردند.
از سوی دیگر، در حمله نظامیان اسرائیلی به شهرک خضر در جنوب بیت لحم، شماری از فلسطینیان بر اثر استنشاق گاز اشک آور دچار خفگی شدند.
نظامیان اسرائیلی در این منطقه با شلیک گلوله ساچمه ای و گاز اشک آور اقدام به سرکوب فلسطینیان کردند.