شهباز شریف، نخست وزیر پاکستان به مناسبت ۲۹ نوامبر؛ روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، بار دیگر بر حمایت بی دریغ کشورش از مردم فلسطین تاکید کرد. به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس، وی با اشاره به اینکه امروز شاهد رنج فلسطینیان تحت اشغال اسرائیل هستیم، گفت: ظلم و تجاوز اسرائیل که در تاریخ معاصر […]

شهباز شریف، نخست وزیر پاکستان به مناسبت ۲۹ نوامبر؛ روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین، بار دیگر بر حمایت بی دریغ کشورش از مردم فلسطین تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی شورای قدس، وی با اشاره به اینکه امروز شاهد رنج فلسطینیان تحت اشغال اسرائیل هستیم، گفت: ظلم و تجاوز اسرائیل که در تاریخ معاصر بی‌نظیر است، بدون مجازات مانده است.

شریف تصریح کرد: حل نشدن مسئله فلسطین نه تنها یک مسئله اخلاقی است، بلکه پیامدهایی برای صلح جهانی نیز در پی دارد.

شهادت ۵ فلسطینی در کرانه باختری در کمتر از ۲۴ ساعت

تلویزیون فلسطین اعلام کرد که جوانی فلسطینی که در درگیری‌های امروز در شمال بیره به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی زخمی شده بود، بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسیده است.
این جوان فلسطینی ساکن شهرک بیتونیا است.
قبل از این نیز، رائد غازی جوان فلسطینی در جریان درگیری‌های روستای المغیر در شمال شرق رام الله، به ضرب گلوله نظامیان اشغالگر اسرائیلی به شهادت رسید.
بدین ترتیب، در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته ۵ فلسطینی در کرانه باختری به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسیدند.
قبل از این دو برادر فلسطینی به نام های (جواد و ظافر عبدالرحمان ریماوی) در درگیری های کفر عین در شمال رام الله به ضرب گلوله نظامیان اسرائیلی به شهادت رسیده بودند.
مفید اخلیل شهروند فلسطینی ساکن شهرک بیت امر در الخلیل نیز که شب گذشته به ضرب گلوله صهیونیست ها زخمی شده بود، بامداد امروز بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.
در درگیری های امروز در کرانه باختری ده ها فلسطینی دیگر نیز زخمی شدند.