صبح روز پنجشنبه در درگیری‌های شدید اتفاق افتاده میان نیروهای مقاومت و نظامیان اشغالگر اسرائیلی در اردوگاه جنین ۳ جوان فلسطینی به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر مجروح شدند.به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد صائب عصام محمود ازریقی ۲۴ ساله در این درگیری‌ها به شهادت رسیده و ده‌ها نفر […]

صبح روز پنجشنبه در درگیری‌های شدید اتفاق افتاده میان نیروهای مقاومت و نظامیان اشغالگر اسرائیلی در اردوگاه جنین ۳ جوان فلسطینی به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر مجروح شدند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد صائب عصام محمود ازریقی ۲۴ ساله در این درگیری‌ها به شهادت رسیده و ده‌ها نفر دیگر نیز مجروح شدند که دو نفر از آنها از ناحیه سینه و پا به شدت آسیب دیده‌اند.
این وزارتخانه در خبری فوری از شهادت ۲ جوان دیگر فلسطینی در این درگیری‌ها خبر داده و تاکید دارد شرایط در این منطقه بسیار وخیم است و تعداد زیادی مجروح از این منطقه خارج شده‌اند
با شهادت این جوان فلسطینی تعداد شهدای اردوگاه جنین از ابتدای سال جاری میلادی به ۱۰ نفر افزایش یافت.
رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد هدف از این عملیات حمله به اردوگاه جنین بازداشت یکی از افراد بسیار مهمی بوده که تحت تعقیب قرار داشته است.
خبرگزاری فلسطین الیوم اعلام کرد اشغالگران صهیونیست در این حمله به بیمارستان دولتی جنین نیز حمله کرده‌اند.
منابع محلی اعلام کردند در پی ادامه درگیری‌های شدید در اردوگاه جنین که در محورهای مختلف آن جریان دارد اشغالگران ادوات نظامی گسترده‌ای به سوی این منطقه اعزام کرده‌اند.
خبرگزاری فلسطین الان به نقل از منابع محلی اعلام کرد اشغالگران پس از حمله به اردوگاه جنین روی پشت بام منازل این منطقه استقرار یافتند و همین مساله باعث آغاز درگیری شده که اشغالگران اقدام به تیراندازی و شلیک گاز اشک آور به سوی جوانان کردند.
اشغالگران صهیونیست همچنین جریان برق اردوگاه جنین را قطع کرده و از دسترسی گروه‌های امدادی و خبرنگاران به این منطقه جلوگیری کردند.